CHILLI BALI Villa Canggu Pererenan

Navštivte ostrov Bali - ráj na zemi.

Budeme vašimi průvodci na cestách i necestách, takže se nemusíte ničeho bát.

veškeré informace o Bali naleznete na www.chillibali.com

Chcete procestovat Bali v kombinaci s několika lekcemi surfingu? Pak je zde nabídka od Chilli Bali -  aktivní dovolená - Chilli Surf Camp Bali. Týden pod vedením zkušených průvodců a surfových instruktorů a pak je to jen na vás - dobrodružství jak má být.


Bali je bezpečná destinace, vhodná pro nezapomenutelné zážitky a aktivní dovolenou. Cestování, strava, surfování, potápění, návštěvy chrámů, opičí pralesy, lekce jogy, balijské tance, tržnice... vše o čem jste kdy snili - to je Indonésie.

Poskytujeme maximální servis cestovního i ubytovacího charakteru.
Náš servis začíná při vyzvednutí na letišti a končí opět na stejném místě. Slzička, sbohem a šáteček.

Chilli Bali Villa Canggu Pererenan

otevřená koupelna se záchodem

Chilli Vila Canggu Pererenan má 3 hlavní ložnice, všechny s vlastní koupelnou, sprchou, záchodem, vestavěnými skříněmi, manželskou posteli (180cm) a klimatizací.
Čtvrtý pokoj je vytvořen pro samostané cestovatele, kteří mají do kapsy hlouběji. Pokoj je tedy vybaven pouze větrákem a sprcha se záchodem je odděleně.


Levnější ubytování - Surfer´s bedroom

Cena za standartní pokoj s klimatizací pro 2 osoby USD 35


Cena za Surfer´s pokoj bez klimatizace je USD 10 / osoba (max 2 osoby - postel 160x200cm)

Všichni návštěvníci mohou používat společné prostory - kuchyně, zahrada, obývací prostor, parkoviště před domem, venkovní sprchu i hadici na omytí písku z pláže.K ubytovacím službám poskytujeme zajištění ostatních rekreačních potřeb jako např. pronájem aut, motorek, surfového či potápěčského vybavení, rady a tipy na výlety, masáže, lekce jogy apod.


Love ložnice - jeden ze 3 pokojů v Chilli Vile


Užíjte si místní ovoce - kokosové mléko brčkem vypijete, následně  vám ho rozpůlí a lžící pak vydlabete dužinu po stěnách kokosu za cenu cca 20kč. A ke snídani banánovou palačinku?

Pro toho, kdo se na surfu chce terprve učit, je lepší začít na místech jako je právě Batu Bolong. Zde turismus není ještě tolik rozjetý. Oproti tomu Kuta Beach - pláž posázená turisty z celého světa, přistávající letadla na dohled, neodbytní lokální prodejci se zbožím různého charakteru a množství lidí, které k velkým turistickým plážím prostě patří. Po setmění pak budete okouzleni světelnými reklamami, nabídkou lehkých žen, drog nebo živou muzikou prakticky na každém rohu. 

Naše destinace, do které bychom vás rádi pozvali, se nachází 10km severně od Kuty a nese název CANGGU. Pláže v okolí poskytují při malých vlnách klidné koupání a zároveň skvělé podmínky pro surfaře všech stupňů pokročilosti.
Světově vyhlášená ECHO beach pro profíky, vedle BERAWA beach - zde si příjdou na své středeně pokročilí a závěrem pak BATU BOLONG, který nabízí skvělé zázemí s valivou vlnou vhodnou pro úplné začátečníky.

SURF CAMP CHILLI BALI
Bude se jednat o kombinaci surfových lekcí s cestování po indonéských ostrovech (Bali, Gili Islands, Lombok, Nusa Lembongan)

Termíny jsou 14ti denní - za tyto 2 týdny stihnete maximum, co se stihnout dá. Můžete očekávat opravdu nabitý program - kombinace surfových lekcí s výlety po okolí (sopky, pláže, tržnice, příroda, národní parky, opičí pralesy, chrámy atd.) masáže a 2 lekce jogy...

Naše znalosti ostrova a poskytnuté informace udělají z  vaší dovolené nezapomenutelné dobrodružství.

Jak na letenky:
Akce na podzimní / zimní termíny ZDE

Celoročně zajišťujeme individuální surfové lekce, výlety a ostatní aktivity dle vašich přání a nároků

Očkování
Na Bali není třeba žádné speciální očkování. Doporučuje se před cestou zkontrolovat, jestli máte aktivní tetanus, dále pak se doporučuje očkování proti břišnímu tyfusu a žloutence typu A+B.

Víza:
pobyt na Bali do 30 dnů - VOA - visa on arrival
za poplatek 35USD dostanete víza na dobru pobytu do 30 dnů
pobyt nad 30 dní - víza se dají pořídit na indonéské ambasádě v Praze za cenu 900kč na dobu 60 dnů
(VOA se dají i prodloužit na místě za poplatek cca 1200Kč)

Fakta o Bali
Bali je nejzápadnější ostrov Malých Sund, ležící mezi Jávou na západě a Lombokem na východě
Hlavní město: Denpasar (cca 500.000 obyvatel)
Nejvyšší bod: Mount Agung (3142m)
Obyvatelstvo: 4.000.000
Náboženství: 90% hinduismus 10% islám
Měna: IDR (indonéská rupie - 1000IDR cca 1,80Kč)

Surfing není jedinou zábavou na Bali. Zkuste třeba potápění nebo šnorchlování
teplota vody na Bali po celý rok 27 - 30°C
Indonéské ostrovy nabízí širokou škálu nádherných míst s korálovými útesy, průzračnou vodou a hejny barevných rybiček. Potápění a šnorchling je na Bali velice oblíbený. Najdete zde místa, která nikde jinde na světě nenajdete. Například jedno z nich nesoucí název Tulamben. Jen několik metrů pod vodní hladinou můžete prozkoumávat tajemný vrak americké lodi Liberty.

 

Výborné místa naleznete také v oblasi Padang Bai. Tento lodní přístav, ve kterém kotví několik trajektů na Lombok či Gili Islands, naleznete cca 2h jízdy z Kuty na východním pobřeží balijského ostrova.
Další zajímavou lokalitou pro potápění a šnorchling je 12km vzdálený ostrov Nusa Lembongan. Sem cestovatele a dobrodruhy přivážejí lodě ze Sanuru, cesta trvá public boat cca 2h nebo 30min speed boat. V okolí tohoto ostrova se nachází řada vyhlášených míst, jako třeba SD, Blue Corner nebo Manta Point, na kterých můžete spatřit v hojném počtu okouzlující rejnoky Manta.
Velice oblíbennou a vyhledávanou destinací jsou 3 maličké ostrovy Gili - Air, Memo, Travangan, ležící v těsné blízkosti ostrova Lombok.

pokud se chcete dovědět o Bali více, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném e-mailu:
pitrs@snowcamp.cz

více o Bali ve wikipedii

Pokud stále ještě váháte, pak se inspirujte videem níže - Flying Dog ProudAction natočila tento krátký dokument pro Surf and Travel.

CHILLI BALI Villa Canggu Pererenan