Report z Párty Stanu Zámostí 2011

Párty stan od FD - Zámostí Třebíč.

Kdo nebyl, jistě prohloupil.

Víkend nabitý kvalitní českou a slovenskou muzikou v jednom z nejhezčích českých měst Třebíč - Zámostí 2011

Hlavní stage, druhá scéna, d´n´b šapitó a elektrem nabitý párty stan od FD. Sami můžete říct, co vám sedělo nejvíc.

Výstava kreseb Štěpána Mareše, chill zóna se sedáky Wegett, módní přehlídka značky Nikita, soutěže s postavičkami Chuckbuddies, design baru a nápojových lístků od Atlantic studia, herní konzoly XBox a elektro lámané beaty od jihlavského elektrotria, které vás udržovaly naživu až do ranních hodin.
Rozzářených tváří bylo mnoho. Takže zase příští rok...

Děkujeme partnerům za podporu při realizaci:
Kovovýroba Haas Cheb, Atlantic studio, Štěpán Mareš, Wegett sedácí pytle,


Sobotní odpoledne pro děti s grafickým studiem Atlantic studio.

Nekonečné tanečky s jihlavským Elektriem

Módní přehlídka značky Nikita přímo v našem párty stanu

Report z Párty Stanu Zámostí 2011

Komentáře

[+] Přidat komentář

11. 6. 2011 21:05 ss
Nikitu jsem nevidel, ceny neznam, ale jinak super ;-) diky
8. 6. 2011 00:00 Simona
to unknown:
Osočování z „kurvení„ cen je pro český trh typické. Osobně jsme výrobci i prodejci a čelíme tomu spoustu let. Nechápu, proč by mělo vadit, že firma NIKITA prodává svoje starší modely za výprodejové ceny (u nových je situace jiná, ale zde šlo opravdu o zboží z minula). Spíš mám pocit, že česká cenová politika je líná a slevový systém tu opravdu chápe jen žalostné procento prodejců. Přece pokud chce obchodník přežít musí peníze točit a ne je mít nacpané ve starých skladových zásobách. I ti Vietnamci už to pochopili … tak na co čekáme my?
7. 6. 2011 19:12 Pitrs
To Tygr: voe, byl jsi asi neviditelný nebo se mi to jen zdálo? Každopádně tvoji nabíječku mám a vyměním za album fotek, co jsi nafotil.
7. 6. 2011 19:11 Pitrs
To unknow: značka Nikita si jede svoje ceny, je to výhradní dovozce a na festivalech může prodávat za ceny, které si sama určí. Nemám nic proti vjetnamcům, ale asi jsem na Zámostí neviděl jedinného.
7. 6. 2011 07:50 .......
pěkně kurvíte značku Nikita když ji prodavate za ani nenakupni ceny....jen tak dál a budou ji mit v každé tržnici vietnamci:-(((((((((((()smutnéééééé
6. 6. 2011 20:18 Tygr
jo tak tady sem byl hodně... nebo vůbec?... každopádně vostrý combo... nenašli ste tam kucí nabiječku na canon baterky... :)