Kozákov Chalenge - párty stany na skate longboard dolů z kopce šupy

Někteří naši známí i neznámí nás občas častují tím, že jim nedáme vědět, kam zase příště jedeme s naší FD psí firmou, která staví párty stany. Tento krátký poutač berte jako pozvánku na další akci, která se uskuteční o víkendu 20. - 23.7.2011 v Kozákově - nedaleko Turnova (cca 100km od Prahy)

Kdo by nám chtěl pomoct se stavěním, tak je samozřejmě vítán. V plánu je postavit párty stan 12x24m s podlahou, párty ozvučení a osvětlení. Takže práce jako na kostele.

Co vás tedy čeká?

Celá trať je velmi rozmanitá. Užijete si rychlé úseky, kde dosáhnete vysokých rychlostí i technicky náročné části, kde se ukáže jak dobře dokážete manévrovat v sérii serpetýn.

IGSA Kozakov Challenge 2011 teaser from 3heads on Vimeo.

Závod

Soutěžit budeme v kategoriích Longboard, classic luge, streetluge dirtsurf. Maximální počet závodníků na trati je 180, víc nechceme z důvodu plynulosti závodu na trať vpustit. Účastnit se může každý, kdo splňuje pravidla IGSA pro účast na závodech. Nekompromisní podmínkou je správné vybavení - kožená kombinéza, rukavice, helma a jezdilo, odpovídající všem parametrům zapsaným v manuálu IGSA pro rok 2011.

Servis - co můžete čekat na závodě?

Naším cílem je zajistit co nejvíce jízd za den, pohodlí během závodů a hlavně - bezpečnost na trati. Trať bude mít hrazení a na místě bude přítomna záchranná služba.

Zpět na kopec vás přepravíme nízkopodlažní autobusy.

Na vrcholu pro vás bude připravena Race Area, kde můžete složit své znavené kosti, pokecat a popít s kámošema apod. Budeme se snažit vytvořit co nejpříjemnější prostředí. V hotýlku na vrchu nalezne nemnoho z vás přístřeší. Dále bude k dispozici camp pro stanování.

Na závodech najdete taky Music Bar Tent, kde budeme točit jedno z nejkvalitnějších českých piv za velmi příznivé ceny a samozřejmě podávat i ostatní alko-nealko nápoje. Přímo u Race Zone je restaurace se širokou nabídkou teplých i studených jídel.

Předpokládaný harmonogram

Středa

10 - 18 - Freeride

Čtvrtek

10 – 12 – Freeride

14 - 18 – Kvalifikace

Pátek

9 - 13 - Freeride
14 - 18 – Kvalifikace, Závod o Mistra republiky

Sobota

8 - 19 - Závodní den

 

Závody borců na kolečkových strojích - Longboarding

Místo: Česká republika - vrchol Kozákov, obec Kozákov. Lokalita mezi městy Turnov a Semily.

Trať probíhá z části lesem, z druhé mezi poli. Naším prvořadým úkolem je zajistit bezpečnost. Podél trati proto připravujeme jak bariéry ve formě balíků slámy, tak sítě v krizových zatáčkách

Orientační maximální rychlosti

  • Longboard: 80-90 Km/h
  • Buttboard: 90-100 Km/h
  • Streetluge: 95-105 Km/h

Délka

Od chaty Kozákov do vesnice Záhoří je to cca 3 km

Povrch

Úplně novej asfalt, hladkej, bez děr a prasklin.

 

Kozákov Chalenge - párty stany na skate longboard dolů z kopce šupy

Komentáře

[+] Přidat komentář

9. 9. 2013 12:55 Michal
Egzistuje někdo s jižní Moravy kdo umí jezdit na buttboárdu?