FD Snowboard Kemp 2012

Flying Dog s těžkým srdcem ukončuje letošní sezónou své působení na baráčku jménem Boarding House, který jste mohli během minulých 2 sezón navštívit. Naše chaloupka ve vesnici Lain bude posledního dubna uzavřena na dobu  neurčitou.

Situace je složitá. Paní majitelka si nepřeje, aby se pokojíčky na baráčku pronajímaly dál, slevu na letní pronájem nám taky dát nechce a tak nám nezbývá nic jiného, než si zbalit a vypadnout.


Takhle vypadají spokojení kempeři na našich akcích.

Na příští zimu budeme hledat nové obydlí v horské oblasti, takže je možné, že příjdeme s informacemi o nové chalupě. Proto nadále sledujte naše stránky a dovíte se více.

S jistotou však můžeme říct, že Flying Dog Snowboardové Kempy budou probíhat i přes to, že bychom žádný Boarding House neprovozovali. Haus Strela v Langwies bude vždy naším druhým domovem.


Turnaj ve fotbálku, který ne vždy vyhrají domácí muži

Pokud máte o naše aktivity zájem, pak vězte, že v létě nás najdete na několika open air festivalech - konkrétně to bude Zámostí Třebíč (3.-4. června), Sázava Fest v Benešově u Prahy a na závěr ještě Motorkářský sraz opět v Třebíči. Tak zůstaňte naladěni na vlnách lítajících psů nebo pro více informací o letních aktivitách navštivte stránky www.fdpartyevents.com

 

 

FD Snowboard Kemp 2012

Komentáře

[+] Přidat komentář

Dosud nebyl vložen žádný příspěvek.