CzechSportGuru

V následujících řádcích si můžete přečíst o novém partnerovi Snowcamp.cz

CzechSportGuru

Prostor bez hranic, volnost pohybu a myšlení.
Rozvoj osobnosti, talentu a překonávání svých limitů. Jendá se o ideální stav pro podporu každého sportovce, ale jak na to?
Prvním krokem je zbavit se šumu ve své hlavě a být naprosto soustředěný a vyrovnaný. To lze dokázat i tak, že budete delegovat své úkoly na někoho jiného. Czech Sport Guru je partner pro sportovce, kteří v sebe věří a mají potenciál dokázat velké věci.

 


Co děláme

Jsme manažerskou společností, která sportovcům zajišťuje plnohodnotný servis, dodává služby a produkty pro maximální podporu sportovní činnosti. Vytváříme nápadité prezentace pro sportovce, pomáháme sportovci otevřít dveře potencionálních sponzorů. Připravujeme projektové dokumentce určené k efektivnímu jednání se sponzory a zajišťujeme marketingovou podporu sportovce. Nabízíme komplexní manažerský servis, ale dodáváme i samostatné služby na vyžádání. Jsme flexibilní.

 


Jak to děláme


Kreativně, promyšleně a vždy s odkazem. Naše práce je o nápadu, o důmyslnosti a jednoduchosti, ve které je síla. Nasloucháme sportovci a jeho vize dáváme do souvislostí.

 


Proč to děláme


Je to prosté, spojili jsme svou práci s něčím unikátním a neocenitelným, s pocitem užitečnosti. Jestliže někomu pomůžete, většinou se dostaví pocit, který Vás posílí. Jednoduše se cítíte dobře. Přesně o to jde, tyto pocity záměrně navozujeme našim partnerům, Vašim potencionálním sponzorům. Propojujeme svět sportu a obchodu, jsme pomyslný most mezi sponzory a vyjímečnými sportovci. Děláme jediné, jsme komunikačním článkem mezi dvěma světy, jsme jejich vzájemným tlumočníkem. Zároveň dohlížíme na to, aby obě strany byly maximálně spokojeny vzájemným partnerstvím.

 


Co získáte


Ať už v osobním životě, v podnikání či ve sportu, vždy je potřeba mít partnera, který Vám bude oporou. Řeč je o osobě, na kterou se můžete spolehnout, která Vás vždy nasměruje tím správným směrem, bude pro Vás mít pochopení, nebude Vás soudit, bude Vám na blízku. Ten pocit je k nezaplacení, to že je tu někdo, kdo Vás podpoří ať se děje cokoliv. S námi budete mít jistotu, že dostanete to, co potřebujete.

 


Jak nas oslovíte


Myslíte si, že je ve Vás něco víc než v ostatních a rádi byste i něco víc získali za Vaši snahu a talent? Dejte nám o sobě vědět, hledáme lidi s příběhy, které bude rádi pomáhat rozvíjet. Jsme tu pro každého, kdo si je vědom své hodnoty a telentu.
Napišt nám na info@czechsportguru.cz, pro více informací navštivte www.czechsportguru.cz kde si vytvořte zdarma profil sportovce a dejte o sobě vědět!

CzechSportGuru

Komentáře

[+] Přidat komentář

Dosud nebyl vložen žádný příspěvek.