COCO Surf House BALI

Je sice zima, teploty pěkně pod nulou, všude spousta sněhu, avšak společenstvo lítajích psů (Flying Dog ProudAction) začíná s přípravami organizace surfové základny. A protože máme rádi teplo a dobré levné jídlo, rozhodli jsme se, že naše další základna bude na indonéském ostrově Bali.


večerní surfing session - Kuta Beach, Bali, Indonesie

Zatím vám můžu prozradit jen to, že vše je v procesu příprav - Surf House pro cca 8 lidí s bazénem v klidné lokalitě nedaleko surfových spotů Uluwatu, Padang Padang, Timbis, Balangan, Green Bowl nebo Dream Land.


výhled z místní restaurace na rýžvoá políčka - Bali, Ubud

Veškeré informace o cenách, které budou jistě našincům příznivé, se dovíte v průběhu příprav. Surf House by se měl otevírat na začátku května, ale vše závisí na podmínká a domluvě s místními pronajímateli.

Nabídneme vám vše, co si jen budete přát a ke své vysněné dovolené budete potřebovat:
surfové lekce, půjčení surfového vybavení, motorky bez kterých se nepohnete, důležité informace o surfových spotech, cenách, penězích, jídle, vezmeme vás na výlet nejen do okolí - Lombok, sopky, Gili ostrovy atd...
Bali Paradise

 

COCO Surf House BALI

Komentáře

[+] Přidat komentář

9. 2. 2013 19:06 Jan K.
čus hoši, tak to je super zpráva... Psí barák na Bali, tak to se těším.
9. 2. 2013 05:05 pIvoš
Pecka! už se těším až bude vše ready a já budu moci přiletět a dát si surfing, po kterým toužím delší dobu! C u soon fellaz!