Arosa - LTB Split Boards test

S blížícím se březnovým termínem pátého ročníku psího projektu Snowcamp Arosa přinášíme aktuální informace o tom, co všechno se na kempu bude dít. Samozřejmostí je skvělé ubytování v Haus Strela v Langwies, které je pro letošní rok rozšířeno o nové sociální zařízení na každém patře, chybět nebude kluziště přímo za domem ani 2 fotbálky v přízemí.
O kvalitní snowpark v Arose se stará náš starý dobrý Karlo, kterého vám představíme v krátkém promo videu.


Ochranná křídla nad naším kempem letos roztáhla firma LTB Snowboards, která již více než 2 desítky let produkuje snowboardy všech tvarů i velikostí. Specializuje se jak na freestyle prkna tak na freeridové super speciály. Dalším produktem, který na trhu můžete vidět pod touto značkou je tzv. SPLIT BOARD.

Split board slouží ke snadnějšímu výstupu ve volném terénu. Při vaší cestě na horu vám šetří síly, neboť sebou nepotřebujete již žádné další vybavení jako ostatní snowboarders. Svoje tělo nesete na rozloženém snowboardu, který je přízbůsoben výstupům i do složitých a těžkých terénů.


Split board při výstupu rozložíte na 2 části, vaše vázání je přichyceno ve speciálních drážkách a vesele stoupáte jako na lyžích vzhůru k nebesům. Protiskluz  zajišťují tzv. tulení pásy, které znáte např. ze ski alpových lyží. Rozšířená verze výstupních doplňků pak obnáší tzv. mačky, které se pod vaší botou zapichují do kluzkého podkladu.
K vašemu vázání přišroubujete klasickým způsobem (přes 4 šrouby) speciální kovovou podložku, která přenáší pohyb přední části boty jako na běžkách přes osu a hřeb.

Po dosažení vrcholu jednoduše spojíte dvě části zpět do jedné a máte opět snowboard, na kterém si užijete cestu dolů.


Tyto speciály vám budou detailně představeny na snowboardovém / freeski kempu v Arose. Takže se máte na co těšit.


Program kempu se stále rozšiřuje. Páteční párty v klubu Los budou s největší pravděpodobností obstarávat DJs Akvaman a Nimand, kteří to s vámi pořádně roztočí...

Arosa - LTB Split Boards test


připojená galerie:

LTB Snowboards - Arosa Split Board

Testing LTB Snowboards - Split board Arosa 2013

Snowboarding Arosa Switzerland  Snowcamp 2013 Snowboarding Arosa Switzerland  Snowcamp 2013 Snowboarding Arosa Switzerland  Snowcamp 2013
Snowboarding Arosa Switzerland  Snowcamp 2013 Snowboarding Arosa Switzerland  Snowcamp 2013 Snowboarding Arosa Switzerland  Snowcamp 2013
Snowboarding Arosa Switzerland  Snowcamp 2013 Snowboarding Arosa Switzerland Snowboarding Arosa Switzerland
Snowboarding Arosa Switzerland Snowboarding Arosa Switzerland Snowboarding Arosa Switzerland
Snowboarding Arosa Switzerland Snowboarding Arosa Switzerland

Komentáře

[+] Přidat komentář

27. 1. 2013 21:56 Pitrs
více o produktech LTB na stránkách www.ltbsnowboards.com